#AlevinMasculino

Grupo A

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Moncayo 4 4 0 0 94 51 43 8
Anaitasuna 4 3 0 1 84 59 25 6
Dominicos 4 2 0 2 88 52 36 4
La Salle Maravillas C 4 1 0 3 51 79 -28 2
La Salle Maravillas D 4 0 0 4 32 108 -76 0

Jornada 1

24-06-201710:00La Salle Maravillas C 24 - 14 La Salle Maravillas D
24-06-201711:00Dominicos 14 - 18 Anaitasuna

Jornada 2

24-06-201714:00La Salle Maravillas D 4 - 29 Moncayo
24-06-201715:00La Salle Maravillas C 13 - 23 Anaitasuna

Jornada 3

24-06-201717:00Dominicos 21 - 25 Moncayo
25-06-201710:00La Salle Maravillas D 9 - 27 Anaitasuna

Jornada 4

25-06-201711:00La Salle Maravillas C 4 - 25 Dominicos
25-06-201714:00Moncayo 23 - 16 Anaitasuna

Jornada 5

25-06-201716:00La Salle Maravillas D 5 - 28 Dominicos
25-06-201718:00La Salle Maravillas C 10 - 17 Moncayo

Grupo B

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Odorheiu B 3 3 0 0 90 39 51 6
La Salle Valladolid 3 2 0 1 73 37 36 4
Bm. Colores 3 1 0 2 39 64 -25 2
La Salle Maravillas B 3 0 0 3 20 82 -62 0

Jornada 1

24-06-201716:00La Salle Maravillas B 4 - 30 La Salle Valladolid
24-06-201717:00Bm. Colores 13 - 31 Odorheiu B

Jornada 2

24-06-201720:00La Salle Maravillas B 10 - 14 Bm. Colores
25-06-201710:00La Salle Valladolid 20 - 21 Odorheiu B

Jornada 3

25-06-201716:00La Salle Maravillas B 6 - 38 Odorheiu B
25-06-201716:00La Salle Valladolid 23 - 12 Bm. Colores

Grupo C

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Odorheiu A 3 3 0 0 78 20 58 6
Marianistas 3 2 0 1 53 52 1 4
La Salle Maravillas A 3 1 0 2 45 72 -27 2
Buen Pastor 3 0 0 3 37 69 -32 0

Jornada 1

24-06-201714:00Buen Pastor 10 - 16 Marianistas
24-06-201715:00La Salle Maravillas A 3 - 25 Odorheiu A

Jornada 2

24-06-201719:00La Salle Maravillas A 25 - 22 Buen Pastor
25-06-201710:00Odorheiu A 25 - 12 Marianistas

Jornada 3

25-06-201716:00La Salle Maravillas A 17 - 25 Marianistas
25-06-201717:00Odorheiu A 28 - 5 Buen Pastor

Fase Final

Cuartos de Final

26-06-201713:00Odorheiu A 23 - 10 Dominicos
26-06-201714:00La Salle Valladolid 27 - 29 Anaitasuna
26-06-201715:00Odorheiu B 20 - 22 Marianistas
26-06-201716:00Moncayo 15 - 6 Bm. Colores

Semifinal

26-06-201718:00Anaitasuna 9 - 23 Odorheiu A
26-06-201719:00Moncayo 20 - 13 Marianistas

Tercer y Cuarto Puesto

27-06-201710:15Anaitasuna 24 - 26 Marianistas

Final

27-06-201711:30Odorheiu A 22 - 9 Moncayo

Puestos 9-10

26-06-201717:00La Salle Maravillas A 17 - 15 La Salle Maravillas C

Puestos 11-13

20-06-201720:00Buen Pastor 11 - 11 La Salle Maravillas B
26-06-201713:00La Salle Maravillas B 20 - 20 La Salle Maravillas D
26-06-201717:00La Salle Maravillas D 9 - 23 Buen Pastor

Contacto

  • Customer Support

    +34 629 982 449

  • INQUIRY

    info@zaragozacup.com

  • TWITTER

    @zaragoza_cup

  • FACEBOOK

    @zaragoza_cup

CONTACT

Mauris feugiat. Ut eget nibh tristique velit iaculis ullamcorper morbi nec nulla quis lacus eget enim tincidunt
[contact-form-7 404 "Not Found"]