#InfantilFemenino

Grupo A

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
HSJD A 3 3 0 0 88 34 54 6
Bm. Colores B 3 2 0 1 69 46 23 4
Corazonistas Madrid B 3 1 0 2 51 63 -12 2
Bm. Zuazo B 3 0 0 3 26 91 -65 0

Jornada 1

28-06-201710:00Bm. Colores B 23 - 13 Corazonistas Madrid B
28-06-20189:00Bm. Zuazo B 6 - 35 HSJD A

Jornada 2

28-06-201813:00Corazonistas Madrid B 10 - 29 HSJD A
29-06-20189:00Bm. Colores B 28 - 9 Bm. Zuazo B

Jornada 3

29-06-201814:00Corazonistas Madrid B 28 - 11 Bm. Zuazo B
29-06-201820:00Bm. Colores B 18 - 24 HSJD A

Grupo B

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Bm. Colores A 3 3 0 0 87 20 67 6
Bm. Zuazo C 3 2 0 1 38 56 -18 4
Villaviciosa de Odon 3 1 0 2 37 58 -21 2
Anaitasuna 3 0 0 3 37 65 -28 0

Jornada 1

28-06-201815:00Bm. Colores A 29 - 3 Bm. Zuazo C
28-06-201816:00Villaviciosa de Odon 18 - 12 Anaitasuna

Jornada 2

28-06-201820:00Anaitasuna 15 - 18 Bm. Zuazo C
29-06-201812:00Villaviciosa de Odon 7 - 29 Bm. Colores A

Jornada 3

29-06-201817:00Villaviciosa de Odon 12 - 17 Bm. Zuazo C
29-06-201818:00Anaitasuna 10 - 29 Bm. Colores A

Grupo C

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
HSJD B 3 2 1 0 56 42 14 5
Bm. Sinfin 3 2 1 0 46 38 8 5
Agustinos 3 1 0 2 50 48 2 2
Bm. Almogavar 3 0 0 3 36 60 -24 0

Jornada 1

28-06-201812:00HSJD B 23 - 13 Bm. Almogavar
28-06-201813:00Bm. Sinfin 16 - 14 Agustinos

Jornada 2

28-06-201817:00Agustinos 21 - 13 Bm. Almogavar
29-06-20189:00Bm. Sinfin 14 - 14 HSJD B

Jornada 3

29-06-201816:00Bm. Sinfin 16 - 10 Bm. Almogavar
29-06-201817:00Agustinos 15 - 19 HSJD B

Grupo D

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Pozuelo de Cva. 3 3 0 0 70 40 30 6
La Jota A 3 2 0 1 64 53 11 4
Corazonistas Madrid A 3 1 0 2 52 61 -9 2
Bm. Guadalajara 3 0 0 3 53 85 -32 0

Jornada 1

28-06-201810:00Corazonistas Madrid A 13 - 20 Pozuelo de Cva.
28-06-201811:00La Jota A 29 - 20 Bm. Guadalajara

Jornada 2

28-06-201817:00Bm. Guadalajara 13 - 31 Pozuelo de Cva.
29-06-201810:00La Jota A 21 - 14 Corazonistas Madrid A

Jornada 3

29-06-201815:00Corazonistas Madrid A 25 - 20 Bm. Guadalajara
29-06-201816:00La Jota A 14 - 19 Pozuelo de Cva.

Grupo E

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Dominicos 3 3 0 0 82 50 32 6
Virgen de Europa 3 2 0 1 48 47 1 4
Bm. Zuazo A 3 1 0 2 53 47 6 2
La Jota B 3 0 0 3 33 72 -39 0

Jornada 1

28-06-201816:00La Jota B 11 - 14 Virgen de Europa
28-06-201816:00Dominicos 25 - 16 Bm. Zuazo A

Jornada 2

28-06-201820:00Virgen de Europa 15 - 14 Bm. Zuazo A
29-06-201813:00La Jota B 15 - 35 Dominicos

Jornada 3

29-06-201818:00La Jota B 7 - 23 Bm. Zuazo A
29-06-201818:00Virgen de Europa 19 - 22 Dominicos

Fase Final

Repesca

30-06-20189:00Corazonistas Madrid A 27 - 16 Bm. Zuazo B
30-06-20189:00Villaviciosa de Odon 18 - 19 Bm. Guadalajara
30-06-20189:00Corazonistas Madrid B 8 - 29 La Jota B
30-06-20189:00Anaitasuna 20 - 15 Bm. Almogavar

Octavos de Final

30-06-201813:00Dominicos 28 - 9 La Jota B
30-06-201813:00La Jota A 20 - 15 Virgen de Europa
30-06-201813:00Bm. Colores A 30 - 4 Anaitasuna
30-06-201814:00HSJD A 22 - 10 Bm. Guadalajara
30-06-201814:00Bm. Colores B 15 - 16 Bm. Zuazo C
30-06-201814:00Pozuelo de Cva. 28 - 17 Corazonistas Madrid A
30-06-201814:00Bm. Zuazo A 25 - 17 HSJD B
30-06-201814:00Bm. Sinfin 23 - 15 Agustinos

Cuartos de Final

30-06-20180:00Bm. Zuazo A 14 - 18 HSJD A
30-06-201817:00Bm. Colores A 24 - 9 Bm. Sinfin
30-06-201817:00Dominicos 22 - 25 La Jota A
30-06-201818:00Bm. Zuazo C 8 - 23 Pozuelo de Cva.

Semifinal

30-06-201819:00Bm. Colores A 24 - 8 La Jota A
30-06-201820:00HSJD A 22 - 20 Pozuelo de Cva.

Tercer y Cuarto Puesto

01-07-20189:00La Jota A 14 - 18 Pozuelo de Cva.

Final

01-07-201813:30Bm. Colores A 21 - 16 HSJD A

Contacto

  • Customer Support

    +34 629 982 449

  • INQUIRY

    info@zaragozacup.com

  • TWITTER

    @zaragoza_cup

  • FACEBOOK

    @zaragoza_cup

CONTACT

Mauris feugiat. Ut eget nibh tristique velit iaculis ullamcorper morbi nec nulla quis lacus eget enim tincidunt
[contact-form-7 404 "Not Found"]