#JuvenilMasculino

Grupo A

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Bm. Guadalajara 4 4 0 0 79 52 27 8
Dominicos 4 3 0 1 79 48 31 6
Maristas 4 2 0 2 69 69 0 4
Villaviciosa de Odon 4 1 0 3 54 60 -6 2
Bm. Almogavar B 4 0 0 4 48 100 -52 0

Jornada 1

28-06-20189:00Villaviciosa de Odon 11 - 12 Bm. Guadalajara
28-06-201813:00Maristas 23 - 19 Bm. Almogavar B

Jornada 2

28-06-201813:00Bm. Guadalajara 20 - 15 Dominicos
28-06-201818:00Villaviciosa de Odon 24 - 11 Bm. Almogavar B

Jornada 3

28-06-201820:00Maristas 13 - 17 Dominicos
29-06-201810:00Bm. Guadalajara 25 - 11 Bm. Almogavar B

Jornada 4

29-06-201813:00Villaviciosa de Odon 11 - 18 Maristas
29-06-201813:00Dominicos 28 - 7 Bm. Almogavar B

Jornada 5

29-06-201819:00Villaviciosa de Odon 8 - 19 Dominicos
29-06-201820:00Bm. Guadalajara 22 - 15 Maristas

Grupo B

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
La Salle Maravillas 4 4 0 0 93 72 21 8
Total Malo Team 4 3 0 1 81 67 14 6
Corazonistas Madrid B 4 1 1 2 66 78 -12 3
Bm. Almogavar A 4 0 2 2 69 78 -9 2
Pozuelo de Cva. 4 0 1 3 71 85 -14 1

Jornada 1

28-06-20179:00Bm. Almogavar A 17 - 19 La Salle Maravillas
28-07-201810:00Corazonistas Madrid B 16 - 19 Total Malo Team

Jornada 2

28-06-201815:00Total Malo Team 21 - 11 Pozuelo de Cva.
28-06-201818:00Corazonistas Madrid B 19 - 19 Bm. Almogavar A

Jornada 3

28-06-201820:00Pozuelo de Cva. 23 - 26 La Salle Maravillas
29-06-201812:00Bm. Almogavar A 14 - 21 Total Malo Team

Jornada 4

29-06-201813:00Corazonistas Madrid B 19 - 18 Pozuelo de Cva.
29-06-201816:00La Salle Maravillas 26 - 20 Total Malo Team

Jornada 5

29-06-201820:00Bm. Almogavar A 19 - 19 Pozuelo de Cva.
29-06-201820:00Corazonistas Madrid B 12 - 22 La Salle Maravillas

Grupo C

Equipo PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
Corazonistas Madrid A 4 3 0 1 116 61 55 6
Bm. Sinfin 4 3 0 1 96 58 38 6
Stadium Casablanca 4 3 0 1 98 65 33 6
Agustinos 4 0 1 3 51 107 -56 1
Marianistas 4 0 1 3 60 130 -70 1

Jornada 1

28-06-201811:00Corazonistas Madrid A 19 - 21 Stadium Casablanca
28-06-201812:00Agustinos 21 - 21 Marianistas

Jornada 2

28-06-201816:00Stadium Casablanca 16 - 21 Bm. Sinfin
28-06-201817:00Corazonistas Madrid A 41 - 15 Marianistas

Jornada 3

29-06-201711:00Stadium Casablanca 34 - 12 Marianistas
28-06-201820:00Agustinos 9 - 24 Bm. Sinfin

Jornada 4

29-06-201812:00Corazonistas Madrid A 35 - 8 Agustinos
29-06-201814:00Bm. Sinfin 34 - 12 Marianistas

Jornada 5

29-06-201815:00Stadium Casablanca 27 - 13 Agustinos
29-06-201819:00Corazonistas Madrid A 21 - 17 Bm. Sinfin

Fase Final

Repesca

30-06-201810:00Bm. Sinfin 19 - 16 Pozuelo de Cva.
30-06-201810:00Total Malo Team 25 - 15 Bm. Almogavar A
30-06-201810:00La Salle Maravillas 24 - 12 Bm. Almogavar B
30-06-201811:00Stadium Casablanca 24 - 13 Villaviciosa de Odon
30-06-201811:00Dominicos 24 - 11 Agustinos
30-06-201811:00Corazonistas Madrid A 32 - 15 Marianistas
30-06-201812:00Maristas 17 - 21 Corazonistas Madrid B

Cuartos de Final

30-06-201815:00Bm. Guadalajara 16 - 15 Corazonistas Madrid B
30-06-201816:00Bm. Sinfin 18 - 20 Dominicos
30-06-201818:00Corazonistas Madrid A 17 - 14 Total Malo Team
30-06-201818:00La Salle Maravillas 25 - 21 Stadium Casablanca

Semifinal

30-06-201819:00Bm. Guadalajara 19 - 16 Dominicos
30-06-201820:00La Salle Maravillas 19 - 22 Corazonistas Madrid A

Tercer y Cuarto Puesto

01-07-20189:00Dominicos 17 - 15 La Salle Maravillas

Final

01-06-201713:30Bm. Guadalajara 17 - 19 Corazonistas Madrid A

Contacto

  • Customer Support

    +34 629 982 449

  • INQUIRY

    info@zaragozacup.com

  • TWITTER

    @zaragoza_cup

  • FACEBOOK

    @zaragoza_cup

CONTACT

Mauris feugiat. Ut eget nibh tristique velit iaculis ullamcorper morbi nec nulla quis lacus eget enim tincidunt
[contact-form-7 404 "Not Found"]